неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Іду на ви!»: Сьогодні Україна відзначає День Сил спеціальних операцій

Мартирос Григорян


Суспільство

«Іду на ви!»: Сьогодні Україна відзначає День Сил спеціальних операцій

views338

29.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Україні 29 липня воїни наймолодшої складової Збройних Сил України святкують своє професійне свято — День Сил спеціальних операцій (ССО). 

Сили спеціальних операцій — це окремий рід сил ЗСУ, що був заснований у 2016 році. До складу ССО входять частини спеціального призначення та підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій.

Слід зазначити, що гаслом Сил спеціальних операцій ЗСУ було обрано бойове гасло великого князя-воїна Київської Русі Святослава Хороброго: «Іду на ви!». 

Нову символіку й однострої було остаточно затверджено наказом МО №606 від 20 листопада 2017 року.

Редакція «Патріот Донбасу» вдячна кожному воїну Сил спеціальних операцій, котрі тоді й зараз захищали й продовжують захищати Україну від зовнішніх і внутрішніх ворогів. Велика вам подяка й низький уклін! 
У цей визначний день сердечно вітаємо всіх справжніх українських лицарів, наших захисників з Днем Сил спеціальних операцій! Вічна пам'ять Героям, які загинули, до кінця виконавши свій патріотичний обов'язок. 

З щирого серця бажаємо вам і вашим родинам, шановні воїни, міцного здоров'я, добробуту та щасливої долі під мирним небом України! 

Ми гордимося вами. Слава вам, слава Україні! 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі