п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Дружина Медведчука стала власницею будівельної компанії у Москві

Економіка

Дружина Медведчука стала власницею будівельної компанії у Москві

views51

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Дружина голови політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука та телеведуча Оксана Марченко стала власницею російської компанії на початку осені поточного року. Компанія спеціалізується на будівництві, інженерній роботі та проєктуванні.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми «Схеми».

Журналісти-розслідувачі посилаються на реєстр юридичних осіб Росії, відповідно до якого 11 вересня 2020 року російська компанія «Юг Энерго», яку контролює Оксана Марченко, стала єдиною власницею компанії «НЗНП Инжиниринг».

«НЗНП Інжинірінг» із серпня 2020-го є членом «Ассоциации проектировщиков Южного округа» – це зазначено на сайті асоціації. Південний округ – територіальне об’єднання, в яке входить і Ростовська область, де розташувався завод, що належить родині Медведчука-Марченко, – йдеться в повідомленні.

Дружина Медведчука стала власницею будівельної компанії у Москві

Зазначається, що назва будівельної фірми співзвучна із низкою компаній родини Віктора Медведчука та Оксани Марченко, які залучені до видобутку і перероблювання нафтопродуктів на території Росії.

Зокрема: «НЗНП Трейд» – компанія, яка на сумнівному конкурсі отримала право видобувати нафту на Гавриківському родовищі у Ханти-Мансійському окрузі, ТД «НЗНП» – компанія, яка займається продажем нафтопродуктів, «Югтранс-НЗНП» – компанія-перевізник та АО «НЗНП» (Новошахтинський завод нафтопродуктів).

Також вказується, що, попри жорсткі санкції США, накладені на Віктора Медведчука у 2014 році, нафтопродукти цього підприємства продовжують постачатися у порт Х’юстона для американської корпорації Exxonmobil.

А директором «материнської» для всіх цих нафтових структур компанії (ООО «Юг Энерго») є Валерій Пак – колишній заступник міністра природних ресурсів Росії та ексочільник Федерального агентства з користування надрами.

Нагадаємо. Два роки тому політик розповів, як працює їхній родинний бізнес: «Оксана Марченко, моя дружина, не займається бізнесом. Вона володіє бізнесом. Раз. А керую бізнесом я».