п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Другий етап боротьби з COVID-19 вже розпочався в Україні – Ємець

Другий етап боротьби з COVID-19 вже розпочався в Україні – Ємець

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Україні починається другий етап боротьби з коронавірусом. Він полягає вже не просто у протистоянні COVID-19 через попереджувальні заходи, а й безпосередньо в лікуванні хвороби. Третій етап – смертність. Влада не змогла вжити достатніх заходів, щоб не впустити вірус, але обіцяє зробити смертність менше, ніж в Китаї.

Про це заявив міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець, передає пресслужба МОЗ.  

У повідомленні йдеться, що коронавірус вже розповсюджується в середині країни і виникають місцеві вогнища.

«Україна, на жаль, не змогла вжити жорстких заходів, щоб не впустити вірус. Тому зараз, на цей момент, у нас уже є вогнища, які прийшли не з Китаю чи з Європи, а є нашими, місцевими, вогнищами. Тобто починається другий етап, і ми повинні не допустити пандемії у країні», – сказав Ємець.

Він наголошує, що команда МОЗ разом з українською владою докладають зусилля для боротьби з коронавірусом. І вказав, що ключовим завданням у боротьбі з COVID-19 є відновлення вертикалі санітарної служби, і їм це вдалося, коли заступника міністра Віктора Ляшка було призначено державним санітарним лікарем.

«Зараз дуже важливо локалізувати вогнища вірусу, хоча зробити це дуже складно. Тому що третій етап цього невидимого ворога (коронавірусу, – ред.) – смертність. Якщо китайцям вдалося досягти показника смертності 3-4%, то Італії не вдалося, і там 8-9%. Я сьогодні зібрав спеціалістів, які будуть працювати у медичній реформі західного зразка… Ці спеціалісти можуть зробити так, що в нас смертність буде менше, ніж навіть у Китаї», – додав Ємець.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі