неділя, 04 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ДПСУ перевірила інформацію РФ про стрілянину на кордоні: жодних підтверджень немає

Події

ДПСУ перевірила інформацію РФ про стрілянину на кордоні: жодних підтверджень немає

views60

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні з’явилась інформація щодо можливого порушення групою осіб кордону з України та вогневого протистояння від ФСБ РФ по Білгородській та Воронезькій області. Держприкордонслужба перевірила. Росіяни не надали жодного доказу.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

«За інформацією, що надійшла від російських прикордонників до Держприкордонслужби близько 11.00, подія, начебто, відбулася на напрямку російського н.п. Порозо  опівночі за московським часом у ніч з 3 на 4 грудня. До цього будь-якої інформації від суміжної сторони не надходило. На відповідну ділянку кордону України були направлені додаткові групи прикордонників, задіяні всі необхідні сили, включаючи оперативний блок. Для з’ясування всіх обставин були залучені співробітники взаємодіючих органів», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що жодного факту порушення українського кордону на ділянці місцевості, яку вказувала Росія в межах Сумської області, не зафіксовано. Крім того, немає інформації, яка би підтверджувала достовірність повідомлення російських прикордонників.

«Під час прикордонно-представницької зустрічі на лінії кордону російські прикордонники наполягали на раніше наданій інформації, проте не змогли надати жодних підтверджень факту порушення кордону групою осіб з України, в т.ч. слідів перетину кордону на місцевості. Російська сторона також не надала будь-якої інформації про особу, яка, за їх повідомленням, загинула, та зброю, яку порушник міг використовувати», – додали в ДПСУ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі