понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Донецька ОДА повідомила про втрати серед дітей внаслідок бойових дій на підконтрольній Україні території

Російська агресія , Суспільство

Донецька ОДА повідомила про втрати серед дітей внаслідок бойових дій на підконтрольній Україні території

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Донецькій обласній адміністрації розповіли, скільки дітей на підконтрольній уряду території Донецької області загинуло, зазнало поранень і потребує лікування внаслідок бойових дій під час російсько-української війни.

Про це повідомила керівниця служби у справах дітей Донецької ОДА Наталія Тимофеєва на засіданні колегії в Краматорську, повідомляє сайт облдержадміністрації.  

За її словами, на підконтрольній уряду території Донецької області з початку бойових дій загинули 28 дітей та 85 дітей були поранені.

«Унаслідок воєнних дій на території області, де органи державної влади в повному обсязі здійснюють свої повноваження, загинули 28 дітей та 85 дітей отримали поранення різного ступеня важкості. Всі поранені діти отримали необхідні медичні послуги в повному обсязі», – сказала вона.

Тимофеєва підкреслила, що на даний час під наглядом лікарів первинної ланки охорони здоров’я перебувають 47 таких дітей. Крім того, 21 дитина виїхала за межі області, а ще 17 дітей досягли повноліття і передані під нагляд дорослої служби охорони здоров’я.

Чиновниця розповіла, що всі діти, які потребували оперативного лікування (протезування), були прооперовані в закладах охорони здоров’я інших областей. Протезовані всі 7 дітей, які мали таку потребу після проведення оперативного лікування. Вона також зауважила, що наразі потреби у заміні протезів або додаткових нейрохірургічних втручаннях немає, а у майбутньому, за необхідності, заміна протезів здійснюватиметься безкоштовно.

Також керівниця служби у справах дітей Донецької ОДА підкреслила, що унаслідок отримання психологічних травм більшість дітей, які були поранені, потребують реабілітаційного втручання та психологічної підтримки. Щоб це стало можливим, дітей забезпечують санаторно-курортним лікуванням. Крім того, такі діти проходять курси протирецидивного лікування за місцем проживання.

У 2019 році реабілітаційне лікування отримали 46 дітей.

«В умовах проведення на території операції Об ’єднаних сил в області налагоджена робота з проведення щорічних профілактичних медичних оглядів дітей, у тому числі, у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, мобільними медичними бригадами у складі вузькопрофільних фахівців», – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі