п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Донбас потребує допомоги та інвестицій для відновлення: ЄС надав 123,5 млн грн підприємцям

Економіка

Донбас потребує допомоги та інвестицій для відновлення: ЄС надав 123,5 млн грн підприємцям

views67

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Європейський Союз надав 123,5 мільйона гривень підприємцям з Донбасу за перші чотири місяці роботи програми FinancEast. Ці програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проєктів.

Про це повідомило Представництво ЄС в Україні.

Вони наголосили, що ці кошти надані у вигляді субсидій та компенсацій для мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей. У програмі FinancEast передбачено відшкодування до 50% вартості інвестиційних проєктів. Наразі мова йде про придбання у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання і транспортних засобів, монтаж, будівництво та реконструкцію приміщень.

«Донецька та Луганська області нині як ніколи потребують допомоги та інвестицій для сталого економічного та соціального відновлення. Уже є хороший старт: з початку року програма FinancEast в межах EU4Business профінансувала майже 70 інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств. І ця цифра буде зростати за допомогою гранту, наданого Європейським союзом», –заявив посол ЄС Матті Маасікас.

Програму FinancEast у спільному співробітництві реалізують німецький державний банк розвитку KfW та Фонд розвитку підприємництва в межах проєкту «Підтримка Європейського союзу для сходу України» та ініціативи ЄС EU4Business. Головні партнери: АТ «Ощадбанк» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі