вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Донбас перейшов під керування «95 кварталу»

Новини , Суспільство , Політика

Донбас перейшов під керування «95 кварталу»

views151

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ще одна особа, пов’язана з «95 кварталом», тепер буде вирішувати питання реінтеграції окупованої частини Донбасу. І це вже друга посада саме в РНБО від партії «Слуга народу».

Один з колишніх продюсерів компанії «Квартал-концерт» Максим Ткаченко, який наразі є народним депутатом від партії «Слуга народу», отримав посаду радника секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу.

За інформацією видання LIGA.net, отриманої від пресслужби нардепа, Ткаченко буде надавати свої поради секретарю РНБО з гуманітарних та соціальних питань, які будуть стосуватися території Донбасу.

«Саме ця робота буде в унісон з моєю роботою в комітеті Верховної Ради з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій. Планів і завдань для себе ставлю безліч. Вважаю, що попереду на мене чекає багато продуктивної роботи», – заявив він.

Ткаченко має дві вищі освіти, які він здобув у Східноукраїнському національному університеті ім.Володимира Даля та у Луганському національному університеті ім.Тараса Шевченка. Сам Ткаченко уродженець Луганська і до 2014 року проживав там. У нині окупованому місті він був директором компанії «Майстер-шоу», яка організовувала концерти та гастролі артистів.

Нагадаємо. У п’ятницю, 18 жовтня, на посаду радника секретаря РНБО з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій призначили коміка Сергія Сивохо. З цього приводу по всій країні пройшла хвиля обурення, я деякі політологи взагалі порівнюють керування нової влади України з грою в КВК.

Директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко заявив, що такі призначення, як і вся кадрова політика Володимира Зеленського, підривають довіру до України та дуже небезпечні.

По суті, зараз настав час, коли на важливі посади приймають лише родичів, друзів та знайомих. Тобто, країна увійшла в епоху тотального кумівства. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі