четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Дональд Трамп продовжує ускладнювати життя іммігрантам

За кордоном , Новини

Дональд Трамп продовжує ускладнювати життя іммігрантам

views132

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Адміністрація сорок п’ятого президента США Дональда Трампа продовжує впроваджувати нові правила, що ускладнюють процес набуття легального статусу та отримання громадянства для частини іммігрантів.

«Адміністрація Трампа в понеділок оголосила про нову політику, яка перешкоджатиме іммігрантам, що вже знаходяться в США, отримувати постійне місце проживання або громадянство, якщо вони користуватимуться державними пільгами, такими як Medicaid (державна програма медичної допомоги, що забезпечує найбідніші верстви населення — прим. ред.), талонами на їжу або допомогою з житлом», — йдеться у повідомленні «Голос Америки».

Нові правила визначають ймовірними пільговиками тих іммігрантів, які з більшою ймовірністю отримуватимуть допомогу більш, ніж один рік протягом трирічного періоду. Два види допомоги розглядаються окремо, тобто якщо хтось отримує два види допомоги, то це вважається за два місяці.

На думку виконувача обов’язків директора Служби громадянства та імміграції Сполучених Штатів Кена Кучінеллі, нова політика сприятиме вихованню відповідальності та самостійності тих, хто планує залишитись у країні. Він пояснив, що адміністрація чинного президента намагається уникнути випадків, коли люди з невизначеним статусом стають залежними від урядових програм. Також пан Кучінелі додав, що новації не стосуватимуться біженців та шукачів притулку. Винятки складатимуть випадки, пов’язані з торгівлею людьми та домашнім насиллям. Федеральний уряд вже сьогодні змушує іммігрантів довести, що вони не стануть тягарем для держави.

Це рішення є одним з кроків у глобальному плані Білого дому змінити підхід до імміграції. Чинна адміністрація прагне, щоб до країни в’їжджали перш за все фахівці, які будуть корисні для держави. Взагалі ця реформа звертає більш уваги професійним та корисним навичкам мігрантів, а не програмам з возз’єднання сімей.. Загалом іммігранти становлять невеликий відсоток осіб, які перебувають на державному забезпечені. Ба більше, багато з них навіть не мають права її отримувати через свій невизначений статус.

Захисники прав мігрантів виступили з різкою критикою нововведень. На їхню думку, нові правила призведуть до того, що іммігранти боятимуться звернутися за допомогою до державних структур. Натомість імміграційні органи матимуть право частіше відмовляти в наданні легального статусу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі