п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Доля міністра Авакова в руках Зеленського – в парламенті формально підтримають думку президента

Новини , Політика

Доля міністра Авакова в руках Зеленського – в парламенті формально підтримають думку президента

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У пропрезидентській фракції «Слуга народу» пояснили, чи вдалося Арсену Авакову пройти свій випробувальний термін на посаді керівника Міністерства внутрішніх справ.

З такою заявою виступив голова фракції монобільшості у ВР України Давид Арахамія, зазначивши, що з даного питання він підтримує позицію глави держави.

«З даного питання Арсен Аваков відповідає перед президентом. Ми в парламенті підтримаємо думку президента», – сказав народний обранець.

Разом з тим, на питання журналістів, чи збереже Аваков посаду міністра і після Нового року, голова фракції сказав, що йому це невідомо, ще раз порадивши з приводу цього питання звертатися безпосередньо до Офісу президента.

«Хоча ми це формально будемо робити через парламент. Але домовленість така, що вирішувати буде президент з цього питання», – заявив Арахамія.

При цьому, голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія не виключає ротації деяких членів Кабінету Міністрів.

«Ротації Кабміну, я думаю, не повинно бути. Ми надали, здається, один рік імунітету прем’єру. Що може бути, якщо хтось буде незадовільно працювати, то це ротації якихось конкретних міністрів», – сказав Арахамія.

Він також додав, що поки що не чув «потужних сигналів» про те, щоб когось замінити. У той же час лідер фракції заявив, що не буває урядів, до яких би не було претензій.

Нагадаємо. Президент Володимир Зеленський раніше озвучив умову звільнення Авакова, підкресливши, що він «нічого йому не повинен».

«Є випробувальний термін. Ми хочемо побачити нові обличчя в МВС, там багато нових людей. Я всім міністрам сказав – реальні справи принесіть нам до кінця року. Не буде, то ми всіх звільнимо», – сказав Зеленський 10 листопада на прес-марафоні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі