субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Додон заявив про готовність надати Придністров’ю автономію

За кордоном , Новини

Додон заявив про готовність надати Придністров’ю автономію

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що вони готові надати невизнаному Придністров’ю широку автономію. І готові до гарантій.

Про це він заявив сьогодні, 7 лютого у відеозверненні.

Додон повідомив, що Кишинів вже визнав дипломи придністровських ВНЗ та вирішив проблему видачі реєстраційних автомобільних номерів. Крім того, уряд працює у напрямку усунення роумінгу в телефонному зв’язку…

За його словами, поки що немає політичного врегулювання. А статися воно може лише шляхом переговорів, тому потрібно «сідати і розмовляти». І вони готові надати гарантії та велику автономію.

«Як будемо політично це інтегрувати? Як цю проблему вирішити? Потрібно сідати і розмовляти. Ми готові вийти з цієї ситуації, готові дати гарантії, готові надати досить велику автономію», – сказав Додон.

При цьому він сказав, що обидві сторони мають визнати спільне майбутнє у своїх переговорах.

«Бо не буде незалежності цього регіону. Ви всі це розумієте. Єдиний вихід – потрібно бути разом, сісти поруч і це вирішити», – заявив президент Молдови.

Нагадаємо. Сценарій Придністров’я дуже схожий на те, що зараз намагається зробити Росія на окупованих територіях Донбасу.

Спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік також заявив про ймовірність заморожування конфлікту на Донбасі за сценарієм Придністров’я. «В якихось аспектах це вже є», – сказав він, при цьому додавши, що з фінансової точки зору це не вигідно Росії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі