понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Добровольці Донбасу» просять Путіна підтримати Вірменію

Новини

«Добровольці Донбасу» просять Путіна підтримати Вірменію

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Глава «Союзу добровольців Донбасу» Олександр Бородай закликав російське керівництво на чолі з президентом РФ Володимиром Путіним підтримати Вірменію і вірмен Нагірного Карабаху в конфлікті з Азербайджаном.

Таку заяву було зроблено під час з’їзду «руху».

«Вірмени, як християнський народ, є опорою Росії в цьому регіоні. Якщо Росія усвідомлює себе як велика держава, хоча б регіонального масштабу, вона зобов’язана підтримати вірменський народ. Вірменія – це стратегічний інтерес Росії. Вірмени, хороші прості мужики, дуже чекають, коли Росія їм допоможе», – заявив Бородай.

Він також заявив, що витоки нагірно-карабаського конфлікту лежать в політиці більшовиків, Володимира Леніна і Льва Троцького, які в ході формування СРСР віддали Азербайджану споконвічні вірменські землі.

«Азербайджан – це несамостійна держава, а сателіт Туреччини», – додав глава СДД.

Нагадаємо. Вранці в суботу, 31 жовтня, прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян звернувся до російського президента Володимира Путіна з проханням розпочати консультації з приводу допомоги, яку Росія може надати вірменській стороні в забезпеченні безпеки Вірменії.

У відповідь російський МЗС пообіцяв захист Вірменії за умови, якщо бойові дії будуть перенесені безпосередньо на вірменську територію, таким чином не визнаючи Нагірний Карабах Вірменією.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі