неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До Зеленського та Шмигаля звернулись із вимогою врахувати в бюджеті фінансування освіти молоді з ОРДЛО і Криму

Суспільство , Освіта

До Зеленського та Шмигаля звернулись із вимогою врахувати в бюджеті фінансування освіти молоді з ОРДЛО і Криму

views109

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Громадські організації, які опікуються захистом постраждалих «унаслідок збройного конфлікту», наголосили, що на початку року у бюджеті МОН було передбачено понад 60 мільйонів для освіти молоді з ОРДЛО, а сьогодні витрати скорочені до нуля.

Про це йдеться у заяві, розміщеній на сайті ГО Восток SOS у Фейсбуці, передає «Патріот Донбасу».

Правозахисники звернулись до Зеленського та Шмигаля з вимогою вплинути на забезпечення фінансування програм для забезпечення доступу до освіти дітей з непідконтрольних українському уряду територій.

Зокрема, йдеться про проведення підготовчих курсів та організацію «гарячої лінії» та інформаційної кампанії для вступників з окупованого Донбасу.

«Ще в лютому 2020 року у бюджетній декларації МОН передбачало понад 60 мільйонів на проведення підготовчих курсів та організацію «гарячої лінії» та інформаційної кампанії для вступників з окупованого Донбасу. Проте станом на сьогодні ці витрати скоротили до нуля», – йдеться у заяві правозахисників.

Наголошується також, що уряд має зробити так, щоб кожна дитина, яка мешкає в ОРДЛО або у Криму, знала про можливість вступу до вишів в Україні і могла підготуватися до цього.

«Цьогоріч до українських вишів вступили понад 2000 абітурієнтів з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Ця цифра могла б і має стати значно більшою наступного року. Для цього ми маємо зробити усе можливе, щоб кожен школяр та школярка на тимчасово окупованих територіях знали про таку можливість, а також мали можливість добре підготуватись до вступу», – наголосила координаторка освітнього напрямку та голова правління Восток SOS Юлія Красильникова.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі