п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До сьомої річниці початку російської агресії українське дипломатичне відомство оприлюднило заяву

Політика

До сьомої річниці початку російської агресії українське дипломатичне відомство оприлюднило заяву

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Для того, щоб російський агресор пішов України, політичний і санкційний тиск зі сторони світової спільноти має бути посиленим.

Про це йдеться в заяві МЗС України.

«7 років тому, 20 лютого 2014 року, розпочалася збройна агресія Російської Федерації проти України. Росія вторглася на територію України. Цього дня до українського Криму почали прибувати російські військові підрозділи в рамках операції із захоплення півострова», – йдеться у повідомленні.

У відомстві підкреслюють, що за всі роки війни загинуло понад 13 тисяч осіб. Крім того, не один десяток тисяч отримали поранення, а переселенцями стало близько півтора мільйона людей.

«Попри всі зусилля України та міжнародного співтовариства знайти мирне вирішення конфлікту, збройна агресія Росії триває і кількість її жертв продовжує зростати щодня», – зазначили в МЗС.

Також наголос зроблений на порушеннях прав людини, зокрема здійсненні репресій щодо кримських татар, руйнуванні населених пунктів Донбасу,  його культурної спадщини та катастрофах екологічного характеру на окупованих землях.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі