п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До Росії лише з закордонним паспортом – Уряд прийняв рішення

Новини , Право

До Росії лише з закордонним паспортом – Уряд прийняв рішення

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З 1 березня 2020 року громадяни України не зможуть виїжджати з України до Росії за внутрішнім паспортом чи свідоцтвом про народження.

Відповідну постанову прийняв Кабінет міністрів України.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Він вказує, що з 1 березня 2020 року перетин кордону з РФ буде здійснюватися на підставі закордонного паспорта, але тільки для громадян України, які виїжджають з України на територію Росії.

Час проходження прикордонного контролю тепер буде зменшено – для перевірки даних особи відомості закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами.

При в’їзді громадян України з території РФ на територію України Державна прикордонна служба України буде здійснювати безперешкодний пропуск громадян України і за внутрішнім паспортом і свідоцтвом про народження.

Нагадаємо. Директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев раніше пояснював як українцям, які перебувають у Росії, можна оформити закордонний паспорт.

«У разі тимчасового або постійного перебування на території РФ вони можуть звернутися з клопотанням про оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в наше посольство в Москві і консульські установи України в Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі або Новосибірську».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі