четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До окупованого Криму прибув російський ракетний комплекс «Бастіон»

Новини окупації , Події

До окупованого Криму прибув російський ракетний комплекс «Бастіон»

views103

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російський протикорабельний ракетний комплекс “Бастіон” в рамках навчань прибув до окупованого Криму.

Про це стало відомо з російських ЗМІ.

«Бойові розрахунки прибули в призначений район, провели розгортання комплексів до бойового застосування і виконали підготовку до умовної стрільби. Відповідно до плану бойової підготовки військовослужбовці дивізіону БПКРК «Бастіон» в польових умовах відпрацювали комплекс завдань за призначенням, в ході яких провели різні тренування», – повідомляє сайт російського флоту.

Російські військові заявили, що далі будуть проведенні спільні навчання з екіпажем одного з фрегатів російського Чорноморського флоту. Всього у навчаннях задіяно понад 15 одиниць техніки і близько 100 військовослужбовців.

БПКРК «Бастіон», оснащений надзвуковою самонавідною протикорабельною ракетою «Онікс», призначений для захисту морського узбережжя протяжністю понад 600 км і ураження надводних кораблів різних класів і типів, що діють у складі десантних з’єднань, конвоїв, корабельних і авіаносних ударних груп, а також одиночних кораблів і наземних радіоконтрастних цілей в умовах інтенсивної вогневої та радіоелектронної протидії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі