субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До Нацгвардії намагався влаштуватися громадянин Росії – не вдалося

Події

До Нацгвардії намагався влаштуватися громадянин Росії – не вдалося

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На військову службу до підрозділу Національної гвардії, який залучається до проведення операції Об’єднаних сил, планував влаштуватися громадянин Росії, який має зв’язки з представниками російських правоохоронних органів, зокрема на тимчасово-окупованій території України.

Правоохоронці виявили громадянина РФ та попередили його влаштування до Нацгвардії.

Про повідомили у пресцентрі Служби безпеки України.

Зокрема, вказуються, що оперативниками спецслужби було встановлено, що громадянин є уродженцем міста Славутич Київської області. Після здобуття середньої освіти на території Російської Федерації він проходив строкову службу у ЗС РФ та брав участь у бойових діях на території Кавказу.

До Києва, де живуть його родичі, прибув у 2014 році.

«У січні 2020 року він звернувся до Нацгвардії України з наміром укласти контракт про проходження військової служби в одному з її спецпідрозділів, який систематично виконує завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил. При цьому під час подачі документів до української силової структури чоловік завідомо не надав інформацію щодо наявності паспорта громадянина РФ», – йдеться в повідомленні.

Контррозвідники СБУ виявили у російського громадянина «особисті контакти «кандидата» з представниками російських правоохоронних органів, зокрема на тимчасово-окупованій території України».

Наразі перевіряється інформація щодо його причетності мережі військової розвідки РФ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі