вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До нардепа «Слуги народу» Гео Лероса приїхала СБУ

Події

До нардепа «Слуги народу» Гео Лероса приїхала СБУ

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат фракції «Слуга народу» заявив, що до нього приїхали співробітники Служби безпеки України. І запитав Єрмака коли чекати ДБР і прокуратуру.

Відповідне повідомлення з’явилось на його сторінці у Фейсбук.  

Нардеп говорить, що його не було вдома. За молоком поїхав.

«Приїхало СБУ за адресою мого проживання. Єрмак, коли мені чекати ДБР, і прокуратуру? І скажи нехай бахіли беруть. P.S це не перше квітня, а повний п *** ц».

Upd: говорят приехали домой повестки вручать, но дома меня нет, я за молоком поехал. адвокат поехал к ним. Приехало…

Опубліковано Geo Leros Середа, 1 квітня 2020 р.

Нагадаємо. Державне бюро розслідувань (Бабіков) заявило, що СБУ направило до них запит щодо народного депутата від фракції «Слуга народу» раніше, ніж він опублікував скандальні відеозаписи зі звинуваченням у корупції Єрмака.

Народний депутат від фракції «Слуга народу», якого недавно звільнив Зеленський з посади радника президента за відкритий протест проти утворення «консультативної ради» та прямого діалогу з бойовиками, заявив про потворну мутацію «турборежиму». За його словами, дехто вже виставив на торги національні інтереси і торгує державою у Мінську.

Наступного дня після першої відкритої заяви від нардепа «Слуги народу» щодо підписаних у Мінську документів президент Зеленський звільнив народного депутата Гео Лероса з посади радника президента.

Гео Лерос виконав свою обіцянку і виклав у мережу відеодокази проти Єрмака. На них можна побачити, як глава Офісу президента Андрій Єрмак через свого брата торгує державними посадами і впроваджує свою програму до правоохоронних структур та в оборонку.

На нардепа «Слуги народу» Гео Лероса у ДБР відкрили відразу 4 кримінальні справи. Зокрема, про порушення державної таємниці.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі