субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До «ЛНР» включили всю Луганську область за прикладом донецького угруповання

Новини , Новини окупації

До «ЛНР» включили всю Луганську область за прикладом донецького угруповання

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Так звана «Народна рада «ЛНР» у середу, 18 грудня, прийняла «законопроєкт», який встановлює кордони «ЛНР» по межах всієї Луганської області України станом на початок конфлікту в Донбасі в 2014 році.

Рішення, звісно, було прийнято одноголосно.

Зазначається, що цей «документ» передано на підпис ватажку угрупування «республіки» і набуде чинності у встановлені «законодавством» терміни.

Нагадаємо. Раніше «депутати» пояснили, чому зараз відбувається окреслення кордонів і як туди потрапила вся Луганська область. За їхніми словами, це ґрунтується на «референдумі», у якому «за входження до складу Російської Федерації всією територією ЛНР, а це територія колишньої Луганської області».

При цьому вони вважають, що не порушують «мінські домовленості», а раніше просто прийняли рішення почекати. Тобто, чекали понад 5 років і саме зараз вирішили задовольнити людей.

«Ми прийняли рішення почекати, але скільки можна чекати? Люди відчувають потребу, тому це дуже важливий політичний крок в світі. Ми прийняли бажання і втілили його в життя. Ми не порушуємо мінських домовленостей і референдум проходив на всій колишньої області, а тепер всій нашій «ЛНР».

Варто додати, що раніше відповідний «закон» вже прийняли в «ДНР».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі