понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До київського суду подано позов про протиправні дії Венедиктової та незаконні призначення заступників директора ДБР

Новини , Право

До київського суду подано позов про протиправні дії Венедиктової та незаконні призначення заступників директора ДБР

views80

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов про скасування наказу т.в.о. директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Ірини Венедіктової щодо призначень Олександра Бабікова першим заступником та Олександра Соколова заступниками директора ДБР.

Про це інформує пресслужба суду.

Вказується, що у позові йдеться про визнання протиправними дії т.в.о.директора Державного бюро розслідувань Ірини Венедіктової.

«До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов Дмитра Карпа про визнання протиправними дій т.в.о. директора Державного бюро розслідувань Ірини Венедіктової щодо оголошення та проведення з 29.12.2019 по 20.01.2020 конкурсу на зайняття вакантних посад першого заступника та заступників директора ДБР», – написано в повідомленні.

Позивач також звертається до суду з проханням скасувати індивідуальні акти Венедіктової, а саме — накази про призначення Бабікова першим заступником та Соколова заступником директора ДБР.

У пресслужбі заявляють, що наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Крім того, вони нагадують про ще одну справу.

«В провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва перебуває справа про оскарження рішення Конкурсної комісії Державного бюро розслідувань щодо визначення переможців у конкурсі на посади першого заступника та заступників ДБР. Розгляд справи відбувається у порядку спрощеного позовного провадження», – зазначено у повідомленні пресслужби.

Нагадаємо. 20 січня 2020 року т.в.о. голови ДБР Ірина Венедіктова заявила, що за результатами дводенного по суті конкурсу підписала накази про призначення заступників директора Бюро. Одним із них став Олександр Бабіков, який працював в адвокатському об’єднанні Aver Lex, що захищало експрезидента Віктора Януковича.

Про своє призначення він знав ще до початку конкурсу.

В.о.директора ДБР Ірина Венедиктова записала відеозвернення, в якому заявила про призначення своїх заступників і назвала всіх, хто пише про них погано, маніпуляторами.

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом про визнання протиправним рішення про призначення Олександра Бабікова та Олександра Соколова на посади першого заступника та заступника голови Державного бюро розслідувань (ДБР).

Раніше організації Родини Героїв Небесної сотні заявили, що призначення Бабікова є конфліктом інтересів, оскільки відомство продовжуватиме слідство у справах Майдану.

9 лютого родини Героїв Небесної Сотні і родини ветеранів російсько-української війни висловили обурення діями нинішньої влади і заявляють про «реванш режиму Януковича». Вони разом записали спільне звернення до президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та генерального прокурора Руслана Рябошапки.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі