середа, 06 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До кінця травня Житомирська траса буде відкрита для руху вантажівок - Укравтодор

Світлана Макарова


Економіка

До кінця травня Житомирська траса буде відкрита для руху вантажівок - Укравтодор

views338

17.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Укравтодор пообіцяв відкрити Житомирську трасу для руху вантажівок вже до кінця поточного місяця. Для запуску автодороги для вантажних машин відновлюєть міст.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що рух трасою М-06 Київ-Чоп відновлено більше місяця тому. Для цього поруч зі зруйнованим мостом у Стоянці побудували тимчасову переправу. Але вона розрахована тільки на легковий транспорт вагою до 10 тонн. Для запуску автодороги для вантажних машин відновлюється міст.

На старій основі зводиться тимчасова прогонова споруда, яка дозволить відкрити рух по лівому проїзду траси для вантажного автотранспорту. Конструкція нового прогонової будови складається з металевих опор і металевих балок.

На сьогоднішній день змонтовані тимчасові опори на монолітних фундаментах і шість прогонових металевих конструкцій, влаштована опалубка, триває влаштування арматурного каркаса. Найближчим часом планується влаштування монолітної плити та асфальтування.

Раніше повідомлялося, що на відновлення зруйнованих війною доріг необхідно 900 млрд гривень. Ремонт всіх пошкоджених об'єктів інфраструктури займе не менше 3-4 років.