четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До юриста, який виступив на захист Антоненка, нагрянули з обшуком

Новини , Події

До юриста, який виступив на захист Антоненка, нагрянули з обшуком

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

До юриста Леоніда Маслова, який виступав на захист Андрія Антоненка, прийшли з обшуками. Оприлюднено фото ухвали Печерського районного суду міста Києва про дозвіл на проведення обшуку у харківській квартирі адвоката, який захищає підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета, музиканта та ветерана АТО Андрія Антоненка (Riffmaster).

Про це повідомили на сторінці Free Riff у Facebook.  

Помешкання юриста розташоване у місті Харкові і наразі є фото ухвали Печерського районного суду міста Києва про дозвіл на проведення обшуку. В ухвалі вказано, що правозахисник начебто мав доступ до соціальних мереж Андрія Антоненка і знищував інформацію після його арешту.

Зазначається, що він сам зайшов до «ВКонтакте» Антоненка, а потім сам же й написав про це в Фейсбуці, а тому правоохоронці заявляють, що він міг переховувати або знищувати корисну для слідства інформацію.

«4.01.2020 з невідомої слідству причини здійснив вхід до сторінки в соціальній мережі «Вконтакте», яка належить Антоненку А.С., та міг знищити або пошкодити інформацію, яка може являти інтерес у вищезазначеному кримінальному провадженні. Про дану подію Маслов Л.К. виклав повідомлення у соціальній мережі «Фейсбук». Отже, Маслов Л.К. може мати доступ до соціальних сторінок Антоненка А.С. та інших речових доказів, знищувати їх або переховувати від слідства», – йдеться в ухвалі.

Нагадаємо. Журналіст Шеремет був убитий 20 липня 2016 року в центрі Києва.

12 грудня 2019 року міністр МВC Арсен Аваков за участю президента Володимира Зеленського на брифінгу повідомили про підозру п’ятьох осіб: медсестри одного з парашутно-десантних батальйонів Яни Дугарь, лікарки й волонтерки Юлії Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інни Грищенко.

Мотивом підозрюваних слідчі вважають спробу дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в Україні.

Пізніше юрист Маслов заявив, що зріст підозрюваного у вбивстві Шеремета Антоненка майже на 10 см більший за зріст людини, яка потрапила на записи камер відеоспостереження.

11 лютого адвокат Андрія Антоненка Станіслав Кулик заявив, що прокуратура підіслала свідка з помилковим алібі для його підзахисного.

3 березня 2020 року Печерський райсуд Києва зобов’язав ДБР почати досудове розслідування за заявою, яка була подана захистом Андрія Антоненка. У заяві йдеться про вчинення злочину слідчими Національної поліції 2 січня 2020 року проти підозрюваного в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі