четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До чого тут Україна, якщо вчора узгодили питання газу? Німеччина не буде звертати уваги на санкції

За кордоном , Новини

До чого тут Україна, якщо вчора узгодили питання газу? Німеччина не буде звертати уваги на санкції

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Уряд Німеччини не планує відповідати на санкції, які були введені США проти будівництва газопроводу «Північний потік-2».

Про це повідомляє агентство dpa з посиланням на координатора німецького уряду з трансатлантичної співпраці Петера Байєра (Peter Beyer).

За його словами, американські санкції спрямовані не проти Німеччини, а проти приватних підприємців.

«Тому Німеччина не вживатиме заходів у відповідь. Якби таке і трапилося, то тільки на європейському рівні, але і цього не станеться», – наголосив політик.

Але відразу ж додав, що федеральний уряд недооцінив політичний вплив при плануванні газопроводу.

«Критика балтійського трубопроводу з боку наших європейських партнерів звучала давно. Ми занадто довго не сприймали це серйозно», – підсумував Байєр.

Зазначається також, що Німеччина шкодує про те, що санкції США проти «Північного потоку-2» набрали чинності.

Відповідна заява була оприлюднена заступником офіційного представника уряду ФРН Ульріке Деммер (Ulrike Demmer) в Twitter.

«Федеральний уряд відкидає такі екстериторіальні санкції. Вони зачіпають німецьких і європейських підприємців і є втручанням у наші внутрішні справи», – написано в  повідомленні.

Деммер говорить, що їй взагалі не ясно, чому Вашингтон пояснює свої дії необхідністю захисту України.  За її словами, після підписаної в четвер у Берліні принципової угоди про новий газотранспортний договір між Москвою та Києвом, вступ в силу американських санкцій виглядає «особливо незрозумілим».

Нагадаємо. Прийнятий Конгресом і Сенатом США пакет санкцій проти компаній, що беруть участь в будівництві газопроводів «Північний потік – 2» і «Турецький потік» 20 грудня було підписано президентом США Дональдом Трампом і набрав чинності.

Вже вночі стало відомо, що швейцарська компанія Allseas, трубоукладач «Північного потоку-2», офіційно призупинила будівництво газопроводу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі