середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До 31 грудня всі власники транспорту повинні пройти реєстрацію в «ЛНР»

Новини , Новини окупації

До 31 грудня всі власники транспорту повинні пройти реєстрацію в «ЛНР»

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Наразі лише 40% власників транспортних засобів, зареєстрованих на окупованій території Луганської області станом на 2014 рік, пройшли реєстрацію і перереєстрацію в так званій «ЛНР».

Про це повідомили в «ЦГЗ МВС».

«Згідно зі статистичними даними МРЕВ, з лютого 2018 року на сьогоднішній день процедуру реєстрації та перереєстрації пройшли тільки 40% транспортних засобів, зареєстрованих на території Луганської області станом на 2014 рік», – повідомили в «МВС».

Окупанти нагадали, що, згідно з «постановою Уряду», фізичні особи повинні пройти процедуру обов’язкової реєстрації та перереєстрації транспортних засобів до 31 грудня 2019 року.

«МВС ЛНР» в засобах масової інформації неодноразово інформувало населення про необхідність реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, терміни та передбачену відповідальність», – відзначили вони.

«Ще раз нагадуємо, реєстрація проводиться з метою накопичення та узагальнення даних про транспортні засоби та осіб, що їх експлуатують, для запобігання протиправним діям в сфері володіння, розпорядження та експлуатації транспортних засобів, в тому числі в умовах воєнного стану, а також виявлення злочинів та припинення порушень, пов’язаних з їх використанням», – підкреслили в «Міністерстві».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі