п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«ДНР» звинувачує Сайдіка в отриманні винагороди, в Росії дають рекомендації новому главі ОБСЄ

Російська агресія , Політика

«ДНР» звинувачує Сайдіка в отриманні винагороди, в Росії дають рекомендації новому главі ОБСЄ

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З’явилася реакція на інтерв’ю Мартіна Сайдіка російському виданню «Комерсант» зі сторони Росії та фейкової «ДНР».

Так звана «депутат народної ради «ДНР» Олена Шишкіна звинуватила експредставника голови ОБСЄ в Україні та в ТКГ в отриманні винагороди за підтримку України.

«За наявною інформацією, у Сайдіка все ж є певні причини робити такі некоректні заяви, відкрито граючи на боці Києва. Ця причина – винагороди, які отримує цей, з дозволу сказати, дипломат від міжнародних лобістських фондів і організацій саме за підтримку київської влади. Як бачимо, скринька відкривається просто», – заявила Шишкіна.

І додала, що дуже сподівається на те, що новий очільник ОБСЄ «не буде цього робити».

Крім того, вона додала, що він начебто спотворив весь сенс мінських домовленостей, позначивши Росію як сторону конфлікту, а не посередника. Також її обурюють його слова про те, що Донбас приймає закони, які порушують Мінські домовленості.

Російському політологу Чеснакову, що був депутатом від «Єдиної Росії», який заявляє про підтримку політики Путіна та взагалі не втрачає можливості щось сказати від імені Росії, не сподобалося, що експредставник ОБСЄ нарешті сказав правду. І звинуватив його у тому, що Сайдік має бути тактовним і мовчазним, бо він виконує роль посередника. Але ж забуває про те, що зараз вже інший глава і Мартін Сайдик може говорити відверто, без якихось замовчувань.

«Він вважає основою та причиною конфлікту поведінку Росії. Це стверджує посередник, представник ОБСЄ, який повинен бути об’єктивний або хоча б мінімально тактовний і акуратний», – написав Чеснаков.

Також він звинувачує Україну в тому, що вона не відводить війська по всій лінії зіткнення і дорікає Садику за те, що він виступає проти так званої «формули Штайнмаєра», яку підписав вже Зеленський у ході зустрічі у «нормандському форматі».

«Йому не подобається «формула Штайнмаєра». Зрозуміло, алгоритм цей недосконалий, але схвалений і рекомендований для імплементації лідерами «нормандської четвірки», – підкреслив Чеснаков.

А наприкінці видав рекомендації нинішньому главі ОБСЄ в Україні:

«Новому представникові голови ОБСЄ потрібно уважно вивчити це інтерв’ю, щоб не заразитися синдромом Сайдік і зайняти об’єктивну і конструктивну позицію», – закінчив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі