неділя, 04 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«ДНР» заявила про позов до Європейського суду з прав людини щодо компенсації збитків від дій України

Новини , Новини окупації

«ДНР» заявила про позов до Європейського суду з прав людини щодо компенсації збитків від дій України

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Зараз формуються пакети документів і позови до Європейського суду з прав людини з вимогою до України щодо компенсації збитків, які понесли окуповані російськими та проросійськими силами регіони.

Один з членів «комісії», адвокат з прав людини Сергій Кожемякін, заявив, що це має колосальне значення для жителів Донбасу.

«Діяльність громадської «комісії» з оцінки економічного збитку, нанесеного Україною, має колосальне значення для жителів «Донецької і Луганської народних республік». В ході роботи комісії ми, адвокати, формуємо пакети документів і готуємо позови для подальшого звернення до Європейського суду з прав людини. У позовах просимо відшкодувати той збиток, який Україна заподіяла жителям Донбасу, обстрілюючи їх будинку», – заявив Кожем’якін.

Крім того, він додав, що ці позови є важливим механізмом у відновленні порушених прав громадян «ДНР» і «ЛНР», тим більше, що до українських судів вони не можуть звертатися.

«Безпосередньо звернутися до українських судів ми не можемо. Тому ЄСПЛ на сьогоднішній день є єдиним органом, який може вплинути на Україну, тому що  вона є стороною, яка ратифікувала Європейську конвенцію з прав людини», – додав адвокат.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі