понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Для українських біженців проїзд австрійською залізницею залишився безкоштовним - посольство

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

Для українських біженців проїзд австрійською залізницею залишився безкоштовним - посольство

views236

06.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

Федеральна австрійська залізниця (ÖBB) вирішила продовжити термін безкоштовного проїзду для українських біженців ще на місяць.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці посольства України в Австрії.

"Завдяки зусиллям Посольства України в Республіці Австрія при підтримці австрійських політиків та представників громадських організацій вдалося отримати позитивне рішення у Федеральній австрійській залізниці (ÖBB) щодо продовження терміну безкоштовного проїзду до кінця жовтня для українців", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що посольство разом з політиками та урядовими установами працюють над подальшим вирішенням питання доступного проїзду для громадян України, які перебувають у Австрії з метою захисту.

Поруч з цим, про продовження до кінця жовтня безкоштовного проїзду в громадським транспортом столиці Австрії повідомила і міська влада Відня.

Водночас, з листопада у "Віденських лініях" (Wiener Linien) українцям треба буде вже купувати дійсний квиток для кожної поїздки в громадському транспорті (метро, автобуси, трамваї, міська залізниця).

Дітям до 6 років квиток у громадському транспорті Відня не потрібен. Учні більшості шкіл мають право на безкоштовний проїзд для школярів. Це означає, що вони мають право на дешеві Jugendtickets за 19,60 євро (для проїзду по будням між школою та домом у Відні протягом одного навчального року з 1 вересня до 15 вересня наступного року) або TOP-Jugendtickets за 79,00 євро (для користування усіма видами громадського транспорту у Відні, Нижній Австрії та Бургенланді протягом одного року).

Також з листопада 2022 року безкоштовний квиток Not-Ticket Ukraine для поїздів "Федеральної австрійської залізниці" (ÖBB) буде доступний лише для першого в’їзду в Австрію або транзиту (поїзди з Бржецлава, Братислави чи Хедьєшалома до пункту призначення в Австрії або до прикордонних станцій у напрямку Німеччини, Швейцарії та Італії).

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі