п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Для України є доцільним розведення сил та засобів на 3 ділянках – Загороднюк

Новини , Російська агресія

Для України є доцільним розведення сил та засобів на 3 ділянках – Загороднюк

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр оборони Андрій Загороднюк пояснив, чому Україна вчергове погоджується на розведення сил та засобів на лінії розмежування на Донбасі. За його словами, це є доцільним.

Про це він повідомив в ефірі ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Загороднюк знову підкреслив, що розведення на окремих ділянках ніяк не вплине на ситуацію з безпекою в регіоні. Але й припиненню війни не сприятиме.

«Окремі точки, вони, звичайно, війну не зупинять. Війну може припинити тільки політична воля агресора. І «бажання» зупинити, і виконати Мінські угоди і піти з нашої країни. Це те, що зупинить війну», – сказав глава Міноборони.

І додав, що все одно для України є доцільним розведення сил та засобів.

«Перші три точки розведення, які були, вони були підписані на додаток до протоколів з Мінських угод та наша країна пішла на це для того, щоб виконати Мінські угоди, щоб дійти до наступних шляхів можливого мирного врегулювання конфлікту», – сказав він.

А потім додав до «доцільності» гуманітарну складову. І заявив, що розведення – це вигідно для країни. А ще, що воно «відповідає нашим завданням».

«Крім того, розведення в таких точках як Золоте та особливо в Станиці Луганській мали гуманітарний сенс. … З гуманітарної точки зору це для нас вигідно, як для країни, це стратегічно повністю відповідає нашим завданням», – додав міністр оборони.

Нагадаємо. За словами міністра оборони Загороднюка, Україна сьогодні виступає проти розведення сил по всій лінії зіткнення на Донбасі. Наразі ведуться переговори щодо трьох ділянок: з української сторони це залізничний міст в районі Станиці Луганської, Новоселівка-2 та КПВВ «Гнутове».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі