субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Для мотопіхотної бригади імені Гордієнка побудували містечко за стандартами НАТО

Економіка

Для мотопіхотної бригади імені Гордієнка побудували містечко за стандартами НАТО

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка розмістилася на території нового містечка, побудованого за стандартами НАТО. Про це повідомляється на офіційній сторінці бригади в соцмережі Facebook.

Будівництво містечка стало ще одним кроком до стандартів НАТО у ЗСУ, наголошується в повідомленні. На Широколанівському полігоні, де розмістилося нове містечко, бригада проходила бойове злагодження та відновлення ще з літа 2015 року. Матеріально-технічна база полігону дозволяє якісно відпрацьовувати бойові навички і злагоджену роботу підрозділів, проте побутові умови не відповідали потребам бійців. Це негативно впливало на психологічний стан бригади, адже більшу частину часу військовослужбовці проводять далеко від своїх родин, тому мають схильність до емоційного вигорання.

«Звісно, в останні роки це питання було одним із основних для керівництва ЗСУ. На його рішення було покладено багато зусиль. І завдяки цьому, сьогодні окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка в повному складі розмістилася на території нового містечка, збудованого з урахуванням всіх потреб військовослужбовців і особливостей місцевості. З цієї нагоди весь особовий склад бригади вишикувався на плацу і пройшов урочистим маршем. Так почався новий етап в житті нашого народженого в боях, військового підрозділу», – підсумували в прес-службі бригади.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі