четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Для боротьби зі сміттям Донецька область виділила 54 млн грн

Новини

Для боротьби зі сміттям Донецька область виділила 54 млн грн

views98

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова військово-цивільної адміністрації в Донецькій області Павло Кириленко у своєму акаунті у Facebook повідомив про те, що регіон закупив нову техніку для обслуговування полігонів твердих побутових відходів (ТПВ) та сміттєсортувальної станції.

Вартість нової техніки склала 54 мільйони гривень.

«На регіональному полігоні твердих побутових відходів у Краматорську оглянув техніку, яку придбали для Донецького регіонального центру роботи з відходами. На закупівлю 14 одиниць техніки з обласного екологічного фонду виділили 54 мільйони гривень», – повідомив Кириленко.

За словами Кириленка, нове обладнання буде задіяне на полігонах у Краматорську, Волновасі та Курахово, а також на сміттєсортувальній станції в Олександрівському районі.

Також він додав, що до регіонального центру вже надійшли 3 автонавантажувача з комбінованим ковшом, палетними вилами, щітками для підмітання та відвалом для снігу; 2 самоскида та 3 одноковшових фронтальних навантажувача.

Директор «Донецького регіонального центру роботи з відходами Олександр Грубич повідомив, що до кінця 2019 року до підприємства надійдуть ще 3 бульдозера та стільки ж вантажівок для видалення та захоронення сміття.

Нагадаємо. Ми писали про те, що жителі окупованих територій потопають у смітті, але влада не реагує, або говорить про нестачу грошей на закупку техніки для вивозу сміття. При цьому, вчора окупаційна влада з гордістю продемонструвала відновлений КПВВ «Оленівка», на будівництво якого було витрачено 50 мільйонів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі