вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Для абітурієнтів з Криму та ОРДЛО скасували обов’язкову самоізоляцію

Суспільство , Освіта

Для абітурієнтів з Криму та ОРДЛО скасували обов’язкову самоізоляцію

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Відповідні зміни прийняті сьогодні під час засідання уряду сьогодні, 25 червня.

Кабінет Міністрів вніс зміни в постанову № 392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Проєкт рішення представляв міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Пропонується передбачити, що центри надання адміністративних послуг самостійно визначають час своєї роботи. Також пропонується виключити з випадків обов’язкової самоізоляції чи обсервації учасників вступних випробувань, зокрема для вступу через освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», – заявив міністр охорони здоров’я.

Він також наголосив, що передбачено можливість припинення режиму самоізоляції або обсервації для тих осіб, які перетинають державний кордон (мова йде про іноземців або осіб без громадянства) та КПВВ на межі з тимчасово окупованою територією, у разі одержання негативного результату тестування на коронавірус методом ПЛР.

Нагадаємо. Президент України Володимир Зеленський ініціює внесення змін до Закону «Про вищу освіту», якими пропонується скасувати ЗНО для дітей, які мешкають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Криму. Вони зможуть вступати у будь-який заклад та навчатися на безкоштовній основі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі