вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Діти з ТОТ Донецької та Луганської областей не складатимуть ЗНО для вступу у виші

Суспільство , Освіта

Діти з ТОТ Донецької та Луганської областей не складатимуть ЗНО для вступу у виші

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський ініціює внесення змін до Закону «Про вищу освіту», якими пропонується скасувати ЗНО для дітей, які мешкають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Криму.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Офісу президента.  

Вказується, що таким чином українська влада планує максимально спростити вступ у заклади вищої освіти (ЗВО) випускникам шкіл з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей і Криму.

«Зміни передбачатимуть, що діти з цих територій матимуть змогу вступати до ЗВО України без складання зовнішнього незалежного оцінювання та матимуть можливість вступити до всіх вишів України, а не за обмеженим окремим списком, як це відбувається зараз», – йдеться в повідомленні.

Крім того, президентська ініціатива включає безоплатне навчання дітей з ТОТ.

«Крім того, всі охочі з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей навчатимуться в українських ЗВО безкоштовно, через державне замовлення в межах квот», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що така норма вже діє для випускників з анексованого Криму та Севастополя.

«Це – частина нашої державної політики. Ми боремося за молодь на тих територіях, ми хочемо максимально заохотити таких випускників переїжджати в Україну, вступати в наші заклади освіти, навчатися в українській системі освіти», – сказав Володимир Зеленський.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі