п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Діти з ОРДЛО не знали про скасування ЗНО і приїхали на підконтрольну Україні територію

Суспільство , Події

Діти з ОРДЛО не знали про скасування ЗНО і приїхали на підконтрольну Україні територію

views55

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Інформаційне блокування проросійськими найманцями всіх українських каналів та засобів ЗМІ призвело до того, що абітурієнти з ОРДЛО не знали про скасування ЗНО. Скасовано було й ЗНО на підконтрольній території, яке проходитиме в онлайн-режимі. Однак сьогодні вранці через КПВВ «Станиця Луганська» на контрольовану територію України прослідувало 34 абітурієнти.

Про це повідомила Державна прикордонна служба.  

За розпорядженням Командувача операції об’єднаних сил у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» 13 червня з 07.00 розпочато пропуск через лінію розмежування. Було вказано, що у період з 07.00 до 13.00 буде здійснюватися пропуск осіб з тимчасово окупованої території на контрольовану, у зворотному напрямку з 13.00 до 17.00.

На Луганському напрямку бойовики дозволити перетин лінії розмежування і цим скористалися 54 людини, серед яких 34 абітурієнта.

«Російські збройні формування частково розблокували перетин лінії розмежування з тимчасово окупованим Луганськом. Станом на 10.00 13 червня через КПВВ «Станиця Луганська» на контрольовану територію України прослідувало 54 громадянина, серед яких 34 абітурієнта», – йдеться в повідомленні.

Водночас, донецькій напрямок так і залишається закритим через блокування російськими найманцями перетину лінії розмежування.

З боку України було повідомлення про те, що на КПВВ «Мар’їнка» будуть здійснюватися пропускні операції з 11.00 до 14.00. На даний час жодна людина не змогла пройти – перетин лінії розмежування у межах цього дорожнього коридору окупанти продовжують блокувати.

Варто зазначити, що рішення про скасування пробного ЗНО Кабміном було прийнято пізно ввечері в п’ятницю. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов оголосив про нього в суботу зранку.

Водночас, ще 3 червня Міністерство освіти і науки України повідомило, що жителі Криму і окупованих частин Донбасу до 23 жовтня можуть вступати без зовнішнього незалежного оцінювання в будь-який заклад України, якщо в ньому працюватимуть освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна».