понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Діти переселенців будуть зараховані у дитсадки першочергово

Суспільство , Переселенці

Діти переселенців будуть зараховані у дитсадки першочергово

views86

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо пріоритетного зарахування дітей внутрішньо переміщених осіб та тих, що постраждали через військовий конфлікт на тимчасово окупованій території Донбасу, до дитячих дошкільних закладів.

Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«27 січня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 86, якою затверджено Положення про заклад дошкільної освіти, що визначає основні засади діяльності таких закладів (крім будинків дитини, дитячих будинків інтернатного типу). За ініціативи Мінреінтеграції до зазначеного Положення внесено норму, що передбачає можливість дітям з числа внутрішньо переміщених осіб та дітям зі статусом дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, гарантовано зараховуватися до закладів дошкільної освіти державної та комунальної форм власності першочергово», – заявили в Мінреінтеграції.

Відомо, що внаслідок російської збройної агресії та тимчасової окупації частини території України переселенці постійно стикаються з труднощами запису своїх дітей в чергу до державних та комунальних дитячих садків. Серед них чимало матерів-одиначок, що не можуть через це влаштуватись на роботу та вільно працювати.

Зазначається, що уряд і надалі буде сприяти отриманню доступу до публічних послуг переселенцям та особам, які постраждали в результаті військових за участю Кремля на Донбасі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі