субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Діти на Донеччині масово втікають зі своїх домівок

Новини , Суспільство

Діти на Донеччині масово втікають зі своїх домівок

views108

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Протягом останніх 9 місяців у Донецькій області зі своїх домівок втекли 728 дітей. Про це інформує Національна поліція Донецької області. Причини втеч були різними та правоохоронцям вдалося повернути всіх їх до своїх сімей.

Серед основних причин такого рішення називаються різноманітні сімейні конфлікти, непорозуміння зі своїми батьками та алкоголізм батьків або старших братів/сестер.

Найбільш схильні до таких вчинків підлітки – середній вік дітей, які спланували втечу складав від 13 до 15 років.

Поліцейські змогли повернути більшість дітей у першу ж добу після їх зникнення. Серед них було 395 хлопчиків та 329 дівчат.

У правоохоронних органах відмічають, що дуже часто діти самостійно звертаються до поліції, якщо у них є проблеми у сім’ї.

«За 9 місяців поточного року 3448 дітей звернулися за допомогою в поліцію на лінію «102». Причини звернень різні, але найчастіше – повідомлення про факти насильства в сім’ї, коли жертвами стають або самі діти, або їхні близькі», – йдеться у повідомленні поліції.

Поліція звертається до громадян і закликає їх не бути байдужими до неповнолітніх дітей, які самостійно вештаються вулицями, сидять на вокзалах або інших громадських місцях, особливо у темний час доби.

Побачивши таких дітей, необхідно одразу дзвонити на лінію «102».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі