п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Дітям ОРДЛО продовжили спрощену процедуру перетину лінії розмежування

Новини , Суспільство , Переселенці

Дітям ОРДЛО продовжили спрощену процедуру перетину лінії розмежування

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет міністрів продовжив спрощений режим в’їзду дітей в ОРДЛО, але при цьому вніс зміни до порядку перетину лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях громадянами України віком від 14 до 16 років.

Про це йдеться у постанові КМУ № 62 «Деякі питання в’їзду/виїзду громадян України на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях».

Згідно документу, до 1 травня діти до 16 років, які не мають паспорту, зможуть перетинати КПВВ зі свідоцтвом про народження.

При цьому, Кабмін вніс і деякі зміни, стосовно перетину лінії розмежування. Зокрема, вказується, що можна пред’являти й інші документи.

«Громадянами України, які не мали можливості оформити паспорт громадянина України внаслідок постійного проживання на тимчасово окупованих територіях або в яких відсутній паспорт громадянина України у зв’язку із втратою/викраденням, — за умови пред’явлення свідоцтва про народження (для громадян України, які не досягли 16-річного віку) або будь-якого іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або довідки, виданої територіальним органом або територіальним підрозділом ДМС у випадку, зазначеному в абзаці 7 цього пункту», – йдеться у постанові.

Таким чином, громадяни України, які не мали можливості оформити паспорт через постійне проживання на тимчасово окупованих територіях, можуть перетинати КПВВ зі свідоцтвом про народження або довідкою, виданою територіальним органом або підрозділом ДМС при втраті або крадіжці паспорта.

Вказується також, що «зазначені обставини перевіряються координаційним центром під час видачі дозволу фізичній особі».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі