середа, 29 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Деякі морські порти України закрили до закінчення війни - Мінінфраструктури

Світлана Макарова


Економіка

Деякі морські порти України закрили до закінчення війни - Мінінфраструктури

views57

01.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство інфраструктури України наказало закрити окремі морські порти через повномасштабне вторгнення рф і триваючі бойові дії. Йдеться про гавані, які тимчасово контролюються загарбниками.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що відомством прийнято наказ від 28 квітня № 256, який був зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29 квітня за № 470/37806 "Про закриття морських портів".

Згідно з наказом з дня його офіційного опублікування закриті до відновлення українською стороною контролю такі морські порти:

  • Бердянськ,
  • Маріуполь,
  • Скадовськ,
  • Херсон.

"Вжиття зазначеного заходу спричинено неможливістю здійснювати обслуговування суден і пасажирів, проведення вантажних, транспортних та інших пов’язаних з цим видів господарської діяльності, забезпечення належного рівня безпеки судноплавства, дотримання вимог міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, а також забезпечення охорони навколишнього природного середовища в той час, коли росія продовжує вести воєнні дії в даних регіонах чим несе загрозу для людського життя і здоров'я", - пояснили в міністерстві.

Робота портів буде поновлена після перемоги України над російськими окупантами.