вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Дев’ять років тому Росія утворила на Сході України «зону побєдівшего референдуму»

Олександр Слов'янець


Російська агресія

Дев’ять років тому Росія утворила на Сході України «зону побєдівшего референдуму»

views1148

11.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Один з етапів гібридної агресії РФ проти України закінчився 11 травня 2014 року. В цей день, дев’ять років тому, росіяни за допомогою місцевих колаборантів провели на захоплених територіях Сходу України так званий «референдум» про незалежність Л/ДНР. Була створена зона, де не діяли закони, системно порушувалися права людей, де людина зі зброєю вирішувала все на свій розсуд.       

Шоу з «референдумом» було проведено за всіма правилами пропаганди. Процес висвітлювався всіма можливими пропагандистськими засобами. Для створення легітимності цього шабашу були навіть якісь закордонні спостерігачі. Але при цьому, так звані бюлетені друкувалися на звичайних принтерах, як це, наприклад, було у Слов’янську. Навіть відомо, хто замовляв ці бюлетені та скільки коштував один папірець. Аналогічна ситуація з цими папірцями, які чогось називалися бюлетенями, була і в інших населених пунктах.     

Головна теза при підготовці фейкового референдуму була наступна: «от зараз відділимося від бандерівської України та відразу заживемо». А ще було: «Донбас годує усю Україну» та «не треба нам тут НАТО» та інші тези, які не мали ніякого реального наповнення.

А що ж в реальності потім отримали люди на території так званих «Л/ДНР». Виявилося, що замість процвітання, яке їм обіцяли, бо «Донбас годував усю Україну», почалося знищення економіки регіону. Почали закриватися шахти, металургійні заводи, різні підприємства. До початку гібридної агресії всі вони були зав’язані на економіку України, а їх продукція взагалі була непотрібна РФ.  До закордонних ринків шлях був закритий, бо жодна країна цивілізованого світу не визнала окупацію територій під виглядом «референдуму». Виявилося, що теза про Донбас, який усіх годує  - це суцільний фейк. Якось з процвітанням у «зоні побєдівшего референдуму»  не склалося. Замість цього на окупованих територіях Донеччини та Луганщини було створено маріонетковий російський режим у найгіршому тоталітарному вигляді. Де власне, крім пропаганди, що нібито все добре, по суті, нічого було запропонувати.

Місцеві гауляйтери виправдовували відсутність хоч якогось економічного розвитку тезою, що йде війна і що зараз не до цього, а ось коли війна скінчиться, тоді й почнеться розвиток усього.

Розвиток так і не почався, бо РФ вдерлася на територію України, руйнуючи все на своєму шляху, перетворюючи, перш за все Донбас, у суцільні руїни та «зону побєдівшего референдуму». 

Нагадаємо, що окупанти розбираються, хто перший покинув позиції під час атаки 3 ОШБр на околицях Бахмуту.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі