п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Десятки тисяч дітей на окупованих територіях не мають українських свідоцтв про народження

Суспільство , Політика

Десятки тисяч дітей на окупованих територіях не мають українських свідоцтв про народження

views58

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На окупованих частинах Донбасу близько 65 тисяч дітей не мають українських свідоцтв про народження. Про це розповіла голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матільда Богнер, повідомляє УНІАН.

«Сім’ї мають труднощі в реєстрації народження їхніх дітей. Управління верховного комісара ООН з прав людини оцінює, що до 65 тис. Дітей не мають виданих Україною сертифікатів про народження», – заявила Богнер на брифінгу під час презентації нової доповіді про права людини в Україні.

Відеозапис доповіді опубліковано на сторінці Моніторингової місії ООН з прав людини в соцмережі Facebook.

Богнер зазначила, що обмеження, введені на КПВВ в зв’язку з коронавірусом, перешкоджають свободі пересування цивільних осіб, і підкреслила, що за останні півроку кількість перетинів лінії розмежування знизилося на 96 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше.

Глава Місії також вказала, що це створює жителям окупованого Донбасу труднощі в забезпеченні їхніх прав як громадян України, і закликала почати адміністративні процедури для реєстрації народження осіб на тимчасово окупованих територіях.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі