середа, 20 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Держприкордонслужба України розповіла про деталі навчань Sea Breeze-2021

Суспільство

Держприкордонслужба України розповіла про деталі навчань Sea Breeze-2021

views16

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У міжнародних навчаннях Sea Breeze, які пройдуть в Україні влітку поточного року, візьмуть участь морський, сухопутний та повітряний компоненти Державної прикордонної служби України.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

В Одесі пройшла головна конференція з планування навчань Sea Breeze-2021. За підсумками конференції було прийнято рішення розширити формат та компоненти навчань. Зокрема, від Державної прикордонної служби України будуть залучені, крім морського, сухопутний та повітряний компоненти.

У сухопутній частині сценарію разом з багатонаціональним батальйоном будуть надіянні підрозділи прикордонної комендатури швидкого реагування Південного регіонального управління ДПСУ та загону ДОЗОР. Відзначається також, що на навчаннях в цьому році будуть відпрацьовуватися практичні дії у морі, на суші, у повітрі та під водою.

У прес-службі ДПСУ нагадали, що в 2019 році навчання Sea Breeze обмежилися морською фазою із залученням повітряних сил. Також було відзначено, що головна мета навчань ‒ підвищення рівня взаємосумісності підрозділів при виконанні спільних завдань для забезпечення стабільності в Чорноморському регіоні.

Раніше повідомлялося, які міжнародні навчання відбудуться в поточному році в Україні.

Коментарi (0)