вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Держкіно заборонило демонстрування та розповсюдження фільму, де головну роль виконав Зеленський

Новини

Держкіно заборонило демонстрування та розповсюдження фільму, де головну роль виконав Зеленський

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) в 2019 році заборонило демонстрування та розповсюдження на всій території України п’яти фільмів. З них два російського виробництва, а в одному продюсером, режисером і виконавцем головної ролі є чинний президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє Держкіно.

Всього до списку заборонених у 2019 році для демонстрування та розповсюдження потрапило 5 фільмів. Їх не можна показувати та розповсюджувати під час кіно-телепоказу, публічного комерційного відео та домашнього відео на території України.

Три з них заборонені через звернення СБУ на підставі закону про «Про кінематографію» та наказів Міністерства культури «Про доповнення переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці». З них два іноземних фільми: «Мачете» (реж. Родрігес Р., 2008 р., США), де знімається американський актор Стівен Сігал, і «Бешкетники з Тімпельбаха» (реж. Бері Н., 2008 р., Франція), де знімається французький актор Жерар Депардьє.

Цікавим є третій фільм з цієї категорії. У стрічці «Вісім перших побачень» (реж. Додсон Д., Маляревский А., 2012 року), знімалася російська актриса Катерина Варнава, яка внесена до переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці України, через виступи в окупованому Росією Криму.

Саме у цьому фільмі зіграв одну з головних ролей Володимир Зеленський, а також виступив продюсером та режисером.

Два останніх з заборонених фільмів – російські, які заборонили демонструвати та розповсюджувати на підставі рішення Експертної комісії.  Це «Я так не думаю» (реж. Д. Даніелян 2017 р.) і «Стріла» (реж. Є. Нікітін, 2017 р.).

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі