субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Держдеп США: санкції проти Росії ніхто знімати не буде, а посилити можуть

Економіка

Держдеп США: санкції проти Росії ніхто знімати не буде, а посилити можуть

views58

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Нам ще належить віднайти шляхи, як використовувати переговори щодо ситуації в Україні із залученням США та підтримкою США. Але вже зараз Росія повинна зрозуміти, що санкції не будуть зняті і можуть бути навіть посилені».

Про це заявив заступник державного секретаря США Стівен Біґен під час першої онлайн-дискусії YES на тему: «Перспективи реформ, безпеки та євроатлантичної інтеграції України», яка відбулася 2 жовтня.

Біґен, говорячи про перспективи миру в Україні, зазначив, що переговори мають продовжуватись, проте варто долучити до них США.

«Мінська угода-2 і нормандський формат залишаються актуальними – вони можуть бути небездоганними, проте це ті інструменти, що в нас є. Нам ще належить віднайти шляхи, як використовувати їх із залученням США та підтримкою США», – сказав він.

Також заступник держсекретаря зазначив, що важливим і першим кроком для врегулювання ситуації була українська ініціатива щодо забезпечення більш тривалого режиму припинення вогню.

«Режим припинення вогню необхідний для зниження рівня насильства та напруженості, аби цього було достатньо для подальших кроків, необхідних для справжнього відновлення суверенітету України на цій території», – пояснив Біґен.

Крім того, він зазначив, що «першочерговим високим пріоритетом має бути безпека на сході України».

«Це означає певний контроль над кордоном України, щоб могли утворитися інші умови, в тому числі й проведення виборів. І нарешті, і це надважливо – США, ЄС і міжнародні інституції мають відіграти в цьому активну роль – нам потрібний потужний фінансовий пакет у якості дієвого заохочення, який демонструє, що всі жителі України, в тому числі і ті, хто живе на Донбасі, є частиною України, яка може процвітати та бути успішною»», – сказав він.

І додав, що Росія має зрозуміти, що санкції не будуть зняті.

«Вони можуть навіть поглибитися, якщо російська влада не залучиться до конструктивного, чесного дипломатичного процесу, спрямованого на відновлення суверенітету України на Донбасі», – зазначив Біґен.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі