неділя, 04 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Держдеп надав роз’яснення про те, як уникнути пекельних санкцій

За кордоном , Новини

Держдеп надав роз’яснення про те, як уникнути пекельних санкцій

views86

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Компанії-підрядники «Північного потоку-2» можуть уникнути американських санкцій, якщо припинять роботи до 20 січня 2020 року. На це є лише 30 днів з моменту підписання президентом США Дональдом Трампом положень бюджету, якими вводяться санкції відносно російських газопроводів.

Про це повідомляє Держдепартамент США.

Зокрема, у повідомленні йдеться про те, що США однозначно введуть санкції проти компаній, які беруть участь у проєкті «Північний потік-2», якщо вони «негайно не продемонструють свої наміри припинити роботи».

«Намір США полягає в тому, щоб зупинити «Північний потік-2», – додали в Держдепартаменті.

Держсекретар США Майкл Помпео протягом 60 днів повинен підготувати звіт для Конгресу США, в якому надасть список тих компаній, які порушують санкції США.

«Уряд Сполучених Штатів твердо підтримує диверсифікацію енергетичних поставок, оскільки наявність декількох варіантів дозволяє скоротити роль геополітики на енергоринках, знизити кінцеву ціну для споживача і посилити енергетичну безпеку різних країн. Зокрема, згідно з оцінками, наявність доступу до зрідженого природного газу з США дозволило європейським споживачам  заощадити 8 млрд доларів, оскільки вони змогли домовитися про більш низьких цінах з уже наявними у них постачальниками», – сказано в документі.

Нагадаємо. 20 грудня президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет країни, який передбачає введення санкцій проти російських газопроводів “Північний потік-2” і “Турецький потік”.

Росія пообіцяла відповісти на ці санкції.

Після того, як санкції вступили в силу, швейцарська компанія Allseas спочатку призупинила роботи, а після консультацій з юристами покинула місце робіт. Поки невідомо, чи планує компанія в майбутньому продовжити будівництво, але Росія висловила сподівання на відновлення робіт.

Також відомо, що президент Росії Володимир Путін 25 грудня зробив заяву про те, що в Росії є «трубоукладач», щоб добудувати проект «Північного потоку-2», хоча на його завершення піде трохи більше часу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі