п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Державні послуги для мешканців окупованих територій будуть в онлайн-форматі

Економіка

Державні послуги для мешканців окупованих територій будуть в онлайн-форматі

views86

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Запуск онлайн-формату для громадян ОРДЛО планується здійснити до 2023 року. 

Про це заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Снавер Сейтхалілєв.

«Спрощення доступу до публічних послуг мешканців з ТОТ є одним з основних пріоритетів Міністерства. Переведення таких послуг в онлайн формат є одним з напрямків діяльності нашої команди і на рівні держави ми маємо високу амбіційну мету перевести усі державні послуги в онлайн формат до 2023», – повідомив він.

Представник відомства наголосив, що станом на сьогодні вже триває відповідна підготовка і навіть є певні результати в даному напрямку.

Крім того, Сейтхалілєв зробив акцент на шляху цифровізації окупованих територій та громадян, які там проживають. Мова йде про затвердження Плану цифрової трансформації нашої держави на рівні Кабінету Міністрів.

Згадано про урядову постанову, прийняту в лютому, яка передбачає надання послуги «єМалятко» для мешканців ТОТ.

З її допомогою протягом короткого періоду батьки новонароджених на поталі Дія, мають змогу оформити державну реєстрацію народження та визначення походження дитини, присвоєння номеру платника податків, присвоєння унікального номера запису у реєстрі (УНЗР) та визначення належності дитини до громадянства України.

Продовжується робота над впровадженням послуги «віртуальний номер телефону» та Стратегією популяризації кримськотатарської мови та умовами її розвитку.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі