вівторок, 29 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Державна Дума РФ погрожує Україні втратою територій

За кордоном , Новини , Політика

Державна Дума РФ погрожує Україні втратою територій

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На сайті Державної думи Російської Федерації опубліковано заяву про можливість «виходу областей» зі складу України внаслідок її національної політики. Автор заяви – голова Держдуми В’ячеслав Володін.

За словами Володіна, до таких наслідків можуть призвести «націоналізм і утиск малих народів». Російський депутат закликає українську владу утриматись від утиску прав і свобод різних етнічних груп, які мешкають на території країни.

Заява Володіна – відповідь на зрив виступу на форумі ООН з питань нацменшин Руслана Бальбека, незаконно обраного кримського «депутата» Державної думи Росії. Володін описує поведінку української делегації як «демонстрацію нетерпимості… до малих народів» та стверджує про постійні порушення прав різних етнічних груп.

Окремо він посилається на мовний закон. Як відомо, прийняття закону про українську мову як єдину державну вводить обмеження на використання інших мов в освітньому процесі. Обурення російського депутата викликає той факт, що з освітніх закладів витіснили російську мову, яку вважає рідною значна частина українських громадян.

При цьому Володін абсолютно не переймається тим, що українців російського походження не можна віднести до «малих народів», а російській мові в світі ніщо не загрожує. Наприкінці заяви він посилається на результати фейкового референдуму, який відбувся в Криму весною 2014 року, коли нібито налякані націоналізмом мешканці різних національностей висловились за входження до складу Російської Федерації.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі