субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Деркач пообіцяв помсту за санкції, введені проти нього США

Економіка , Політика

Деркач пообіцяв помсту за санкції, введені проти нього США

views57

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат Верховної Ради Андрій Деркач назвав помстою введення проти нього Сполученими Штатами санкцій 10 вересня. І анонсував пресконференцію про нібито нові розслідування корупції в США.

Про це Деркач написав на своїй сторінці у Фейсбуці.  

«Помста представників демокорупції в особі Байдена, Кента і Квіена. Помста є невід’ємною частиною їх регулярної діяльності проти українських слідчих, журналістів і експертів, які розкривають все більше нових міжнародних корупційних схем. Це помста мені, як представнику команди слідчих. І не важливо, як ця помста проявляється: будь то скасування американської візи на прохання представників демокорупційного посольства США або моєї депортації з РФ, як це було в 2017 році», – написав він.

Він зазначив, що «завжди потрібно готуватися до помсти». І його помста буде у вигляді нібито нових фактів про корупцію.

За його словами, пресконференція відбудеться на початку наступного тижня. Він пообіцяв продемонструвати «нові шокуючі факти» про викриття демокоррупціі.

«Цифри, документи та захоплюючі записи підтвердять кожне слово, яке я озвучу», – написав він.

Також Деркач зазначив, що ймовірно буде судитися з Міністерство фінансів США.

«Така інформація з Міністерства фінансів США відкриває можливість відстоювати мої інтереси в правовому полі – в суді. Вважаю, що перемога в даному випадку стане логічною відповіддю представникам «ДемоКорупціі» в моїй боротьбі за захист національних інтересів України», – додав він.

Нагадаємо. Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) визначило чотирьох пов’язаних з Росією осіб, в тому числі народного депутата України Андрія Деркача (позафракційний), причетних до спроб вплинути на виборчий процес в США, і ввело в відношенні них персональні санкції.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі