середа, 22 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Депутатка «Слуги народу» пропонує повернути кошти батькам абітурієнтів, які заплатили за ЗНО

Економіка , Освіта

Депутатка «Слуги народу» пропонує повернути кошти батькам абітурієнтів, які заплатили за ЗНО

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступниця голови депутатської фракції партії «Слуга народу» Євгенія Кравчук заявила, що потрібно компенсувати гроші, які заплатили батьки абітурієнтів за платне пробне ЗНО. Оцінювання скасували через епідемію коронавірусу, тож і компенсації мають виплачуватися з Фонду боротьби з COVID-19.

Про це нардепка «Слуги народу» Кравчук написала у Фейсбуці.  

Вона заявила, що потрібно повернути кошти, які були внесені батьками абітурієнтів за платне ЗНО.

«Останніми днями маємо все нові антирекорди захворюваності на COVID-19. Через це Кабмін вирішив скасувати пробне ЗНО, яке планувалося 15 та 17 червня. Оскільки ця послуга є платною, ми з колегами по фракції наполягаємо на тому, що гроші за неї мають компенсувати батькам абітурієнтів».

За її словами можливе повне скасування зовнішнього незалежного оцінювання. І, незважаючи на те, що офіційно інформація поки що не підтверджена, про це вже написав освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

«Проте ми хочемо наголосити: відміна основної сесії ЗНО є неприпустимою, інакше є ризик повернутися до корупції і хабарництва в університетах», – написала вона.

Крім того, Кравчук повідомила, що вона разом з колегами звернулася до Кабміну з вимогою розробити механізм повернення коштів за пробне ЗНО.

На її думку, компенсації мають виплачуватися з Фонду боротьби з COVID-19 за погодженням з бюджетним комітетом Верховної Ради.

«Звертаємося до Кабінету Міністрів з вимогою розробити механізм повернення коштів за пробне ЗНО. Компенсації мають виплачуватися з Фонду боротьби з COVID-19 за погодженням із Бюджетним комітетом Верховної Ради», – пише вона.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі