п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Депутат зі Слов’янська про ОПЗЖ:«Під подушкою у кожного з них лежить російський триколор» (відео)

Політика

Депутат зі Слов’янська про ОПЗЖ:«Під подушкою у кожного з них лежить російський триколор» (відео)

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Під час сесій міської ради у Слов’янську часто лунають відверті маніпуляції, відбувається перекручування фактів та різні обвинувачення. Політичні суперечки супроводжуються маніпулятивними заявами, які не мають під собою ніякого фактажу.         

У Слов’янській міській раді вже декілька місяців спостерігається політична криза. Досі не ухвалений міський бюджет, не обрано секретаря міської ради. У раді сформована більшість з депутатів від трьох фракцій: «ОПЗЖ», «Мир та розвиток», «Наш край». З іншого боку знаходяться представники СН, ЄС та Опозиційного блоку. Хоча ніяких офіційних заяв щодо об’єднання політичних сил, які знаходяться у меншості, не було. Міський голова Вадим Лях виграв вибори під прапорами «Опозиційного блоку». 

В місті є підприємець Олег Берко, який навіть не приховує, що фінансував на виборах ОПЗЖ та їхнього кандидата на посаду міського голови Павла Придворова. Саме цього прихильника ОПЗЖ учасники російсько-української війни змусили вибачатися.  Що стосується Павла Придворова, який програв вибори Ляху, то він під час виборчої кампанії використовував відверту проросійську риторику. Тепер цей бізнесмен, по суті, керує цією фракцією, активно критикує Ляха. В деяких випадках це досить об’єктивна критика. А по деяким висловлюванням на адресу мера міста останній погрожує позовом до суду. 

Берко вже друге засідання поспіль приходить на сесію та виступає з промовами. В останньому своєму виступі, 31 березня, Олег Берко заявив, що нібито депутат від ЄС Олександр Беліменко сказав йому наступне щодо «любові» з Опоблоком: «Для нас краще щоб крали під українським прапором». Перед цим бізнесмен робив аналогічну заяву на місцевому телебаченні. 

Ось як прокоментував Олександр Беліменко ці заяви Олега Берка: 

«Як вони звикли завжди брехати, так і тут брешуть». 

Ця розмова відбувалася ще сім років тому, коли пан Олександр був представником громадськості (очолював ГО «Гуртом Слов’янськ»), і вона стосувалася партії «Наш край», яку створювали з колишніх представників «Партії Регіонів», які нібито не мають проросійських поглядів.     

«Я тоді сказав: «Наш край» – це ті ж колишні «риги», але вони вирішили, що їм краще красти під українськими прапорами».   

Далі він додав: 

«Лях, за яким там тягнеться шлейф не такий маленький, але зараз я бачу, що він воює з потужним проросійським крилом в особі ОПЗЖ, і заважати я йому не буду. Під подушкою у кожного з них лежить російський триколор». 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі