субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Депутат стріляв з рушниці у людину на Донеччині (відео)

Події

Депутат стріляв з рушниці у людину на Донеччині (відео)

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Стрільбу з вогнепальної зброї по місцевому мешканцю відкрив депутат Сергій Данилюк у селищі Новопетриківка.

Про це повідомляє Маріупольське телебачення.

Зазначено, що сам інцидент зі стрільбою відбувся біля кафе 6 березня.

За словами дружини потерпілого, їхня родина та друзі перебували в приміщенні. Коли чоловік та брат вийшли на подвір’я, ними була зустріта п’яна компанія, а згодом розпочалася бійка.

«Цей Данилюк вибив у брата з рук телефон, а друга людина, з яким він сидів випивав, почав на мого чоловіка кидатися і прогриз йому палець», – наголосила Вікторія.

Після цього Данилюк дістав рушницю, з якої зробив постріл в бік потерпілого. Оксана Харінка, житель села та свідок пригоди, розповіла про те, як навалювалася на зброю, взяту з автомобіля депутатом.

«Він дістав і зарядив рушницю. Я схопилася за дуло, щоб всією вагою навалиться на нього, так хоча б постріл буде в землю, але не в людей … Коли його (потерпілого) перевели на бордюр, ми побачили розгорнуту рану на нозі, яка сильно кровоточила», – повідомила вона.

Вікторія Жадан говорить, що наразі Олександр перебуває в медичному закладі міста Дніпро. У потерпілого відкрита рана ноги, йому готуються робити операційне втручання.

Заступник начальника слідчого відділу Волноваського відділу поліції Юлія Ловикіна заявила, що на місці події працювали оперативники, всі відомості внесені до реєстру, повідомлень про підозру на сьогодні ніхто не отримав.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі