неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Депутат розповів про відшкодування майна, втраченого у результаті війни

Cіпратов Роман


Економіка , Переселенці

Депутат розповів про відшкодування майна, втраченого у результаті війни

views110

08.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Верховній раді зареєстровано законопроект про матеріальну підтримку громадян, які втратили житло та майно у результаті збройної агресії Російської Федерації проти України.

 

Про це розповів народний депутат Руслан Горбенко, повідомляє прес-служба партії «Слуга народу».

 

 

Як повідомив депутат, компенсацію можна буде отримати на підставі заяви про відшкодування збитків. Комісія з обстеження знищеного та пошкодженого майна надасть свої висновки та зауваження. Остаточне рішення ухвалить комісія з розгляду питань, пов'язаних з наданням компенсації.

 

 

«Компенсувати можуть грошима або ж надати нерухомість чи інші активи за згодою. Також передбачений варіант, коли держава на користь заявника частково сплачує внесок на будівництво нового житла», – розповів Горбенко.

 

 

Депутат зазначив, що рішення про суму компенсації буде ухвалено з огляду на вартість спорудження житла у конкретному регіоні, а також у залежності від ступеня його пошкодження.

 

 

«Якщо будинок або квартиру знищено, максимальна компенсація розрахована на суму 135 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тобто трохи більше ніж 321 тис. грн», – повідомив парламентарій.

 

 

Також передбачена компенсація за пошкоджені або знищені нежитлові приміщення, предмети побуту та транспорт, додав Горбенко.

Коментарi (1)

Світлана (7 місяців тому)

Чи буде взагалі якось вирішене питання з нерухомістю, яка залишилась на непідконтрольній території після смерті батьків, і за ці роки просто розвалюється, розкрадається. Я не змогла її навіть переоформити.