понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Депутат Держдуми вже призначив винних за військову катастрофу росіян на Харківщині

Олександр Слов'янець


Події

Депутат Держдуми вже призначив винних за військову катастрофу росіян на Харківщині

views334

14.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

В Росії продовжується пошук винних у тій військовій катастрофі, яка сталася у Харківській області. В результаті стрімкого контрнаступу Сил оборони України вирішилося не лише питання деокупації великої площі територій та населених пунктів Харківщини, а й була знята загроза наступу окупантів на Краматорськ і Слов’янськ.

Істерика у медійному полі Росії просто величезна. Це стосується не лише традиційних пропагандистських ресурсів, а й російських телеграм-каналів. Усюди шукають винних у тому, що сталося.

А ось депутат Держдуми РФ, генерал-лейтенант у запасі Андрій Гурульов вже призначив винних за те, що сталося під Балаклією, де було прорвано фронт. Він напряму обвинувачує у цьому мобілізованих з так званої «ДНР».  Він заявив, що вони повинні були витримати натиск, поки інші підрозділи армії Росії мали б перегрупуватися. Гурульов також заявив, що позиції протитанкових гармат мобілізовані не обладнали як треба. А для того щоб обладнати ці позиції, їм треба б було напиляти дерев у лісопосадках.

Показово, що нещодавно в окупованому Луганську мобілізовані та їхні родини влаштували практично бунт через небажання їхати воювати.

Одночасно з цим, російські пропагандисти, які зараз теж займаються пошуком винних, пропонують карати на місці своїх військових за втрату техніки та боєприпасів

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі